Farmy Fotowoltaiczne

Zainwestuj i zarabiaj na prądzie. Pro-dukuj i sprzedawaj najpotrzebniejszą energię na świecie.

Dlaczego warto?

Intratna inwestycja

Jeśli posiadasz duży teren i środki fi-nansowe, by zainwestować w farmę fotowoltaiczną, my pomożemy Ci przeprowadzić tę inwestycję sprawnie i zgodnie z obowiązującym prawem.

Farma fotowoltaiczna to inwestycja, z której zysk poczujesz już od momentu jej uruchomienia. Zdobędziesz niezależność energetyczną, staniesz się koncesjonowanym sprzedawcą prądu, a po kliku latach zaczniesz zarabiać na swojej inwestycji.

5-7 lat

Tyle trwa zwrot z inwestycji.

300 tys.

Tyle rocznie możesz zarobić wytwarzając prąd.

Niezależność energetyczna

Wytwarzaj prąd na swoje potrzeby.

W zgodzie
z naturą

Korzystaj z dobrodziejstw natury i dbaj o swoją planetę.

Oblicz, ile zaoszczędzisz

Chcesz wiedzieć, ile uda Ci się zaoszczędzić w perspektywie kliku lat jeśli zdecydujesz się zainwestować w fotowoltaikę? A może chcesz wiedzieć czy stworzenie biogazowni Ci się opłaca? Sprawdź to w naszym kalkulatorze i poznaj nowe możliwości.

KALKULATOR

Biogazowanie

Zamień odpady w energię!
Twoje przedsiębiorstwo produkuje dużą ilość odpadów rolniczych, a Ty dużo płacisz za ich utylizację? Weź sprawy w swoje ręce i stwórz własną Biogazownię. Pozyskuj naturalną energię z bioodpadów.

Oferta dla gmin

Zastanawiasz się nad tym, by razem ze swoimi sąsiadami wspólnie zainwestować w ekologiczne sposoby pozyskiwania energii. Szukasz innowacyjnych pomysłów, które rozwiążą problem energetyczny twojego regionu a może nawet pozwolą znaleźć rozwiązanie kłopotów z odpadami? Zapraszamy do kontaktu. Służymy doświadczeniem i wiedzą w planowaniu i realizacji projektów OZE. Razem poprawimy jakość funkcjonowania Twojej gminy i zadbamy o jej środowisko naturalne.

Skontaktuj się z nami

Współpraca na najwyższym poziomie

Szukasz firmy, która rzetelnie i sumiennie przygotuje instalacje dla Twojego biznesu. Zadba o każdy szczegół inwestycji, proponując najlepsze rozwiązania. W Era PV rozumiemy potrzeby biznesu i wiemy, jak dostarczać rozwiązania, które optymalizują wydatki na prąd i uniezależniają energetycznie firmy. Zapraszamy do kontaktu z Nami. Oszacujemy zapotrzebowanie energetyczne, zaproponujemy niezawodne sprzęt i fotowoltaiczne komponenty oraz wybudujemy konstrukcje, które będą służyć przez lata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Instalacje fotowoltaiczne

do 50kW

12 miesięcy tyle potrzeba czasu, by przejść proces formalno-prawny przy instalacji o tak dużej mocy. W Era Pv mamy na to pewien sposób, którym chętnie się z Tobą podzielimy.

Dwa etapy realizacji projektu

Pierwsze oszczędności już po 10 dniach

Szybkie i sumienne działanie

ZOBACZ OFERTĘ

od 50kW

W ciągu 14 dni zaprojektujemy instalacje odpowiadającą na Twoje potrzeby i wykonamy ją dla Ciebie. W Era Pv liczą się efekty pracy!

Fotowoltaika na Twoim dachu w max. 14 dni

Terminowość i skuteczność

Eksperckie wykonanie

ZOBACZ OFERTĘ

Gwarancja

Inwestując w fotowoltaikę, chcesz spać spokojnie i mieć pewność, że czuwamy nad jej sprawnym działaniem. W pełni to rozumiemy, dlatego w naszej ofercie znajdziesz pewną gwarancję na nasze działania.


Gwarancja Door to Door przy serwi-sowaniu od Era PV


Gwarancja producencka na kompo-nenty fotowoltaiczne

Zaufali nam

11
10
9
8
7
6
11
10
9
8
7
6

Kontakt

Masz pytanie? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.


E-mail
info@fotowoltaika.pl


Telefon
536 305 432


Porozmawiaj z nami!
CHAT