O firmie

Era PV spółka z o.o. została powołana w roku 2019 przez dwie osoby z pasją i pomysłem na rozwój. Wcześniejsze doświadczenie w branży OZE zdobywano od 2014, aby podjąć ważną decyzję życiową i biznesową o połączeniu sił w nowym wyzwaniu.

Wspólne zainteresowania i przyświecający cel pozwoliły stworzyć profesjonalną firmę odnoszącą sukcesy w branży OZE, która zaczynała od 3 pracowników, a na dzień dzisiejszy liczba pracowników to 28 i nadal rośnie.

Nasza firma dedykowana jest do profesjonalnej realizacji projektów związanych z Odnawialnymi Źródłami Energii tzw. OZE. Posiada bogate doświadczenie w projektowaniu, dostawie i montażu instalacji energetycznyc i fotowoltaicznych od najmniejszych 3 kW po większe 2 MW.

Era PV współpracuje z wiodącymi i renomowanymi producentami sprzętu, którzy gwarantują wysoką jakość oraz efektywność instalacji w okresie nawet 30 lat oraz z podmiotami finansującymi inwestycje.

Era PV sp. z o.o. podpisała umowę z jednym z największych producentów modułów fotowoltaicznych na świecie firmą Jinko Solar.

Firma jest dzisiaj Autoryzowanym Dystrybutorem Jinko Solar w Polsce. Wpływa to pozytywnie na ocenę i postrzeganie firmy w branży fotowoltaicznej w kraju.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji umieszczonej poniżej w której zamieściliśmy także wybrane rekomendacje naszych Klientów.

Era PV Sp. z o.o.

Biuro i korespondencja:
Koprki ul. Poznańska 484 
05-850 Ożarów Mazowiecki

Znajdziesz nas tutaj

Strona wykorzystuje pliki Cookies. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.